לע"נ חנה שמעוני בת ישראל הכהן ז"ל
לע"נ חיים זאב בן ישראל מנחם ז"ל
לע"נ חנה שמעוני בת ישראל הכהן ז"ל
לע"נ חיים זאב בן ישראל מנחם ז"ל
 שאל את הרב
 079-5555955

החיים האנושיים הם נכס בלתי נתפס, וקדושתם היא הערך העליון המנחה את דרכנו כיהודים. זו המסורת וההלכה שלנו, וזהו העקרון המוביל אותנו. הארגון, המורכב מרבנים, אנשי רפואה ויועצים, מבקש להדגיש ולהפיץ את המודעות של קדושת החיים בכל תחומי החיים הן לציבור הרחב והן לצוותי הרפואה.
החזון שלנו אינו מתייחס לחיים כאילו הם פשוט מציאות שגרתית, אלא כמתנה יקרת ערך מאת הקב"ה בה יש קרן אור ותקווה. החיים הם ההתחלה של כל דבר, וכאשר אנו מקדשים אותם, אנו מביאים לעולם ממד של ערך משמעות ואמונה.
אנו מעניקים תמיכה והכוונה לאנשים במצבים שונים של החיים. דגש מיוחד הוא על השמירה על החיים מהרגע הראשון של ההיריון ועד הסיום הטבעי של החיים. אנו מצפה להביא למודעות הציבורית את ערכם של החיים של כל איש ואשה, תינוק או זקן, ולחזק את ההבנה העמוקה של הפסוק "וּשְׁמַרְתֶּ֤ם אֶת־חֻקֹּתַי֙ וְאֶת־מִשְׁפָּטַ֔י אֲשֶׁ֨ר יַעֲשֶׂ֥ה אֹתָ֛ם הָאָדָ֖ם וָחַ֣י בָּהֶ֑ם אֲנִ֖י יְהֹוָֽה׃" ויקרא י"ח ה.
אנו מקנים כלים לקהל הרחב להתמודד עם האתגרים המוסריים והרוחניים הקשורים לקדושת החיים הכוללים הכשרה, הדרכה, וגם סיוע פרקטי לאלה הזקוקים לו. המטרה היא להביא ליצירת תרבות שמכירה ומוקירה את ערך קדושת החיים.

שגיאה בתשובה
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
שגיאה בתשובה
Invalid Input